Sarbinowo
wczasy w Sarbinowie
wczasy w Sarbinowie
wczasy w Sarbinowie
wczasy w Sarbinowie
wczasy w Sarbinowie
wczasy w Sarbinowie
Strona główna Regulamin Cennik Galeria Kontakt

Regulamin

REGULAMIN  KORZYSTANIA Z POKOI GOŚCINNYCH

"ZBYNIO" ul. Młyńska 22, Sarbinowo


Poniższe zasady mają na celu zapewnienie bezpiecznego i spokojnego pobytu naszych Gości.
Będziemy wdzięczni za Państwa współpracę w tym zakresie.
 1. Goście korzystający z usług akceptują i zobowiązują się do przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych, a w przypadku wyjątkowych sytuacji stosować się do próśb pracowników obiektu.
 2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie pobytu jest możliwe jedynie w przypadku posiadania wolnych miejsc noclegowych, po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zamiaru.
 3. REZERWACJA: Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednio wpłatę zaliczki.
 4. Formalności związane z wynajęciem pokoi, tj. Zameldowanie- Goście zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe a w celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią  (Ustawa z dnia 10 kwietnia 1974 r.  o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2006 nr 139 poz.993) oraz wniesienie stosownych należności za pobyt i opłatę miejscową- klimatyczną, opłaty należy uregulować w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.
 5. Prosimy o zachowanie ciszy od 22:00 do 6:00 rano. Zachowanie osób przebywających w pokojach nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.
 6. Ze względu na możliwość uszkodzenia instalacji i związane z tym bezpieczeństwo pożarowe, bez uzgodnienia z Gospodarzem można używać jedynie tych odbiorników prądu, które znajdują się na wyposażeniu pokoju.
 7. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia w budynku oraz jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada. Wszelkie usterki w pokojach prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu. Nie zgłoszenie usterek i zniszczeń oznacza ich brak. Wszelkie zniszczenia i uszkodzenia przedmiotów stanowiących własność tut. obiektu należy zgłaszać u właściciela, który określi wysokość odszkodowania. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju, gość zostanie obciążony kosztami naprawy.
 8. Osoba korzystająca z pokoju gościnnego nie może przyjmować na nocleg osób trzecich.
 9. Poza miejscami wyznaczonymi na terenie Obiektu, w tym w pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych, zgodnie z ustawą ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.
 10. Z uwagi na to, że nie wchodzimy do pokoi w trakcie ich wynajmowania, prosimy o segregowanie i wyrzucanie śmieci w miejscu do tego wyznaczonym na zewnątrz obiektu. Szczotka do zamiatania, mop są ogólnodostępne na klatce schodowej dla wszystkich gości. Po wykonanych czynnościach prosimy o niezwłoczne odłożenie przedmiotowych przyrządów do sprzątania na wyznaczone miejsce.
 11. Gospodarz obiektu nie odpowiada za rzeczy wniesione do pokoju, lub pozostawione w innym miejscu.
 12.  Gospodarz wyznacza miejsce postoju środka transportu Gościa, lecz nie odpowiada za szkody wyrządzone przez osoby trzecie lub utratę pojazdu. Postój dla aut jest bezpłatny, ogrodzony-zamknięty, niestrzeżony.
 13.  Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucz do pokoju, klucz do bramki, bramy wjazdowej i wejścia głównego do budynku, które powinien zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie klucza powoduje obowiązek zapłaty za dorobienie klucza (50 pln).
 14. Prosimy o zamykanie drzwi na klucz przy każdorazowym opuszczeniu pokoju. W przypadku kradzieży nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy cenne pozostawione w pokoju.
 15. Prosimy o zamykanie bramki wejściowej na obiekt w celu bezpieczeństwa.
 16.  Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez gości zawartych w regulaminie zasad.
 17. Świadczymy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (pokoje gościnne).
 18.  Właściciel pokoi gościnnych ma obowiązek zapewnić profesjonalną i uprzejmą obsługę, warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu, zachowania tajemnicy informacji o gościu oraz sprawność urządzeń technicznych.
 19.  Obiekt nie odpowiada za niezależne od niego awarie i ich skutki.
 20. Gospodarz informuje, że na terenie obiektu znajduje się kącik książkowy Bookcrossing - podziel się książką. Szczegółowe informacje u Gospodarza.
 21. Na terenie obiektu znajduję się strefa rekreacji dla najmłodszych.
 
Życzymy miłego i spokojnego wypoczynku!
Pokoje Gościnne, ul. Młyńska 22, 76-034 Sarbinowo


Kontakt

Pokoje Gościnne " Zbynio "
ul. Młyńska 22
76-034 Sarbinowo

tel. 783 282 382

 

Panel    |    Wszystkie prawa zastrzeżone © Zbynio - pokoje nad Morzem - Sarbinowo    |    realizacja: StudioVISION.pl